מהם הסיבות להצטברות קרח במקפיא?

מהם הסיבות להצטברות קרח במקפיא?
אתם פותחים את המקפיא ומגלים שיש לכם קרח, סתם ככה נראה כאילו יש סופת קוטב צפונית ואתם נמצאים במרכז ההתרחשות.
אז לפני שאתם מחליטים לפתור הבעיה בעצמכם, כדאי לכם לקרוא את הטיפים המהירים של הטכנאים שלנו על מנת שתוכלו לסיים את הסאגה בעצמכם.

 1. לא להוציא את הקרח עם סכין
  הטעות הנפוצה שקודם כל חשוב לדעת לא לעשות היא החוש המוטעה של רובנו שלוחש לנו לקחת סכין ולהתחיל לקלף את הקרח מדפנות המקפיא. התוצאה ב 80% תהיה כי הסכין יחורר או יחרוץ את דופן המקפיא וכנראה שיפגע בצנרת גז הקירור. עזבו אתכם ממושגים טכניים, משמעות הדבר שעכשיו עשיתם נזק של 2500 ₪.
 2. גומיות לא תקינות, 5 דקות עבודה
  הקרח שמצטבר הינו עיבוי המים/הלחות מהאוויר שנכנס למקפיא. זאת אומרת שיש כניסה לא רצונית של אוויר שאט אט יוצר את נטיפי הקרח והמראה האלסקי סיבירי החורפי אצלכם במקפיא.
  הסיבה הראשונה הינה גומיות לא תקינות. גומיות זה רצועת הגומי שעוטפת את דלת המקפיא. גומיות אלו מאבדות את גמישותם לאחר מספר שנים ויש צורך להחליפם מידי פעם. ההחלפה ממש קלה, לא דורשת שום כלי עזר. פשוט מושכים את הגומייה הישנה מהדלת ומכניסים את החדשה. ללא דבק, סיליקון או כל חומר מצמיד.
  שאתם הולכים לקנות גומיות חדשות, מעבר לכך שחשוב שתדעו במדויק את דגם המקרר, תמדדו את מידות הגומיה ותהיו בטוחים שקניתם גומייה בעלת מידות מתאימות. – 5 דקות עבודה!.
 3. דפנות המקפיא הפנימיים לא מחממים
  בהמשך לסעיף הקודם, אוויר תמיד יכנס למקפיא באופן כזה או אחר אז איך מונעים ממנו להפוך לקרח על הדפנות?
  פשוט מאוד, מחממים את דפנות המקפיא הפנימיות, כן כן שמעתם טוב, וכך לא נוצר קרח. במידה וקרח מצטבר ייתכן והחימום לא פועל כשורה. שימו יד על דופן המקפיא ותראו שהיא לא קפואה אלא פושרת/קרה.

עברתם על שלושת הצעדים הרשומים והבעיה לא נפתרה, תתקשרו אלינו ונבוא לסדר לכם מקפיא שעוד יעשו עליו כתבה בגוגל.

לשירותכם,
צוות גנרל מהנדסים

השארת תגובה